اینجا سرزمین مهربانی ست

در روزگاری که جنایت و خشونت و کشتار جهان هستی را فرا گرفته است، بر خود می بالیم که فرزندمان در راهی قدم برداشت که روی انسانیت را سفید کرد.
ما به عنوان خانواده سید محمد باختر مفتخریم که فرزندی داریم نام سرزمین مادریش را شجاعانه و فداکارانه آوازه عالم کرد و مایه افتخار همگان شده است.
با توجه به محبت و لطف بی پایان انجمن ها و انسان های بزرگی در داخل و خارج کشور که برای تامین هزینه های درمانی و کمک مالی محمد اعلام آمادگی کرده اند، برخود می دانیم که به عرض برسانیم تاکنون مشکلی در تامین هزینه های درمانی نبوده است و در هر مرحله ای نیاز به حمایتی باشد به طور مشخص و روشن دست یاری را به سوی مهربانی جامعه انسانی دراز خواهیم نمود و از لطف تمامی شما سروران در اعلام حمایت نیک تان تقدیر و تشکر می کنیم.
در این شرایط حمایت معنوی شما بزرگترین سرمایه و دلخوشی برای محمد است. به راستی شما عزیزان با همراهی و حضورتان، پیام های همدردی و همدلیتان که در این مدت در حق محمد داشتید، بزرگترین لطف در حق او و خانواده اش بوده و ما نمی دانیم چگونه پاسخگوی این همه لطف و محبت باشیم.
شخصی با رفع تشنگی سگی بهشتی می شود، با لطف پروردگار کسی که پایش را در راه نجات سگی می دهد جایگاه با شکوهی نزد پروردگار دارد، پس لازم است ما هم سعی کنیم سید محمد را به جایگاهی شایسته و درخور در این دنیا برسانیم. داستان فداکاریش را به تمام جهانیان برسانیم و فراموش نکنیم که چگونه مردی از دیار مهربانی پایش را داد تا انسان امروز سرش را بلند کند.

با تشکر
خانواده سید محمد باختر محمد باختر محمد باختر محمد باختر محمد باختر محمد باختر محمد باختر محمد باختر
مریوان – 8 دی ماه 1395               محمد باختر محمد باختر محمد باختر

برچسب گذاری توسط , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

X