غذای پرمیوم چیست؟

برچسب های روی کالا (قسمت اول پرمیوم ها)
همه ما دوست داران حیوانات خانگی وقتی به پت شاپ می رویم با انواع و اقسام محصولات روبرو می شویم که هر کدام برچسب خاصی را با خود همراه دارند بعضی از این برچسب ها ( premium ) هست .
پرمیوم چه معنی می دهد و چه تاثیری بر روی سلامتی حیوان دارد واز همه مهمتر کدام یک از این محصولات گزینه درست برای مصرف است.
پرمیوم چیست؟
منابع و مواد اصلی تشکیل دهنده یک محصول کلید اصلی انتخاب صحیح یک پرمیوم است. کیفیت غذا ارتباط مستقیم با مواد تشکیل دهنده و فرمول ترکیب آن دارد. غذا های پرمیوم اساسا از استاندارد های بالایی در هر یک از این گزینه ها برخورد دار است. به طوری که در استفاده از مواد اولیه (به عنوان مثال گوشت مصرفی) از ابتدا تا انتها را خود کمپانی پرورش و فراوری می نماید. چه چیز پرمیوم ها بهتر است؟
تغذیه حیوان شما بر اساس نیاز سنی، میزان فعالیت، طبیعت، شرایط محیطی زندگی و فیزیک بدن او تعریف می شود. پس باید به دنبال گزینه ای بگردیم که برای مناسب شرایط و خصوصیات نژادی حیوان باشد. اگر این نکات را در مورد حیوان خود می دانید که هیچ در غیر این صورت جهت کسب اطلاعات باید با مشاورین و یا پزشک مربوط مشورت کنید.

غذا های پرمیوم دارای سطح کیفی بالایی از منابع پروتئینی، افزودنی طبیعی ، آنتی اوکسیدان ها و ویتامن ها است. کیفیت بالای مواد تشکیل دهنده یک غذا یعنی حضم راحت تر و جذب بیشتر مواد لازم که برای سلامتی حیوان بسیار مفید است.
میزان مواد مغذی (در هر دانه غذای خشک ) یک غذای پرمیوم خیلی بیشتر از غذا های سوپر مارکتی است
این به این معناست که حیوان شما با خودرن حجم کمتری از غذای پرمیوم نسبت به غذا های سوپر مارکتی نیاز دارد. که در نتیجه تفاوت هزینه های قابل توجهی در طول زمان مصرف خواهد داشت.
به عنوان مثال شما اگر غذای سوپر مارکتی استفاده می کنید باید حجم بیشتری از غذا به حیوان اختصاص دهید تا نیاز آن برطرف شود که این موضوع در طولامی مدت بصرفه نبوده و حتی امکان ایجاد اختلال هایی در روند رشد حیوان نیز هست. اما با مصرف پرمیوم ها شما علاوه بر کاهش هزینه مصرف به سلامت حیوان نیز کمک کرده اید. زیرا هم حجم خوراک حیوان کاهش یافته و هم میزان قابل توجهی از مواد مغذی را دریافت کرده که به سلامتی و طول عمر آن کمک خواهد کرد.
پس قبل از خرید هر محصول راهنمای مصرف و محتویات آن را بررسی ومقایسه کنید . وقتی مشخاصات یه محصول پرمیوم رامطالعه می کنید حتما سورپرایز می شوید به دلیل محتوای مقوی که درون بسته است.

برچسب گذاری توسط , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

X