دستگیری ۳ نفر در رابطه با روباه آزاری در روستای شختان

 • دستگیری ۳ نفر در رابطه با روباه آزاری در روستای شختان

  مهاباد- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست پیرانشهر گفت :عاملان آزار یک قلاده روباه که انتشار فیلم آن در فضای مجازی اعتراض گسترده کاربران را در پی داشت دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

  طاها ایزان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به دستگیری هر سه عامل این حیوان آزاری، افزود: این افراد با همکاری به موقع تشکل های مردم نهاد دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

  وی ادامه داد: جنبه های اجتماعی این قضیه به حدی نامقبول و به دور از رفتارهای انسانی است که موضوع از سوی اقشار مختلف مردمی و به ویژه مسئولان این شهرستان از جمله فرماندار، دادستان، قضات و به ویژه مدیرکل محیط زیست استان مورد توجه قرار گرفت و همه آنان رسیدگی خارج از نوبت به این پرونده را خواستار هستند.

  وی با بیان اینکه متخلفان از اقدام ناپسند خود به شدت ابراز پشیمانی کرده اند، افزود: امیدواریم تا بار دیگر در هیچ نقطه ای از کشور شاهد بروز چنین اقدام هایی نباشیم.

  وی از مسئولان و انجمن های مردم نهاد این شهرستان که در پیگیری این پرونده اداره حفاظت محیط زیست را یاری کردند، قدردانی کرد و گفت: بدون شک عاملان این رفتار ناشایست به سزای عمل خود می رسند.

  انتشار فیلم آزار یک روباه در فضای مجازی که بریدن گوش ها و دم این حیوان را به تصویر کشیده بود، طی روزهای اخیر ساکنان و جوانان روستایی که این حیوان آزاری در آنجا انجام شده بود را واداشت با انتشار بیانیه ای در فضای مجازی از مردم و مسئولان به خاطر این اقدام متخلفان عذرخواهی کنند.

www.petpension.ir

روباه آزاری روباه آزاری روباه آزاری روباه آزاری روباه آزاری روباه آزاری روباه آزاری روباه آزاری
برچسب گذاری توسط , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

X